YS Ambalaj Siyah Kargo Poşeti: Güvenli ve Şık Taşımacılık

Büyük Boy Siyah Kargo Poşetleri:

40x50+5 cm Cepsiz Siyah Kargo Poşeti: Daha büyük eşyalar taşımak istediğinizde bu boyutlardaki siyah poşet kullanışlı olacaktır. Hafif spor ekipmanları, küçük ev aletleri veya büyük boy tekstil ürünleri bu poşette kolayca yer edinebilir.

45x55+5 cm Cepsiz Siyah Kargo Poşeti: En büyük boyutlu olan bu siyah poşet, orta büyüklükteki ev eşyaları, oyuncaklar, çerçeveler, çantalar ve daha fazlası gibi daha büyük eşyaları taşımak için uygundur.

Orta Boy Siyah Kargo Poşetleri:

30x38+5 cm Cepsiz Siyah Kargo Poşeti: Giysiler, kitaplar, oyuncaklar, evraklar ve benzeri orta büyüklükteki eşyaların taşınması için uygundur. Bu siyah poşeti kullanarak posta gönderileri veya küçük alışverişler yapabilirsiniz.

35x45+5 cm Cepsiz Siyah Kargo Poşeti: Biraz daha büyük eşyaların taşınması için idealdir. Ayakkabılar, ev tekstil ürünleri, dizüstü bilgisayarlar ve benzeri eşyaları güvenle paketleyebilirsiniz.

Küçük Boy Siyah Kargo Poşetleri:

22,5x30+4 cm Cepsiz Siyah Kargo Poşeti: Küçük ve hafif eşyaların taşınması için idealdir. Takılar, kozmetik ürünler, belgeler ve benzeri öğeler bu siyah poşette güvenle taşınabilir.

24x30+4 cm Cepsiz Siyah Kargo Poşeti: Bu boyuttaki siyah poşet, küçük aksesuarlar, takılar, elektronik cihazlar veya belgeler gibi öğeleri taşımak için uygundur.

YS Ambalaj Siyah Kargo Poşetleri ile güvenli taşımacılığın ve şıklığın keyfini çıkarın! Sipariş vermek için hemen sepetinize ekleyin!

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.


 
How can I assist you?
Loading...